Найбільше підписаних акаунтів tiktok

Створено 7 квітня, 2024
Користувачі Tiktok

TikTok, гігант соціальних мереж для обміну відео, продовжує домінувати в цифровому ландшафті, маючи понад мільярд активних користувачів у всьому світі. Стрімке зростання популярності платформи можна пояснити унікальним поєднанням контенту, створеного користувачами, вірусних тенденцій і дуже персоналізованого алгоритму, який залучає користувачів годинами поспіль. У цій статті ми заглибимося в облікові записи TikTok з найбільшою кількістю підписок у 2024 році, розкриємо секрети їх успіху та дослідимо діапазон вмісту, який приніс цим творцям світову славу.

1. Khabane Lame (@khaby.lame)

Очолює наш список із приголомшливою кількістю підписників, що перевищує 161 мільйон, — Khabane Lame. Широко відомий своїм псевдонімом у TikTok, @khaby.lame, цей сенегальський творець, що живе в Італії, прославився своїми безмовними, але надзвичайно ефективними видаленнями надто складних лайфхаків. Метеоритний підйом Lame на перше місце в TikTok був спровокований його невибагливою, обивательською привабливістю та його вмінням кепкувати над абсурдами життя з незворушним виразом обличчя.

2. Чарлі Д'Амеліо (@charlidamelio)

Відстає від Lame попередній володар титулу, Чарлі Д'Амеліо, у якого понад 152 мільйони підписників. Відома як королева TikTok, танцювальна майстерність Д'Амеліо в поєднанні з її заразливою особистістю зробили її відомою серед користувачів платформи. Незважаючи на те, що вона поступилася перше місце Lame, Д'Амеліо продовжує залишатися однією з найвпливовіших фігур платформи, накопичуючи мільярди переглядів і лайків на своєму вмісті.

3. Белла Пуарч (@bellapoarch)

Третьою в нашому списку є Белла Поарч, філіппінсько-американська сенсація TikTok, яка привернула величезну кількість підписників у понад 93,8 мільйона користувачів. Поарч стрімко злетіла до слави завдяки своїм гіпнотичним, запаморочливим відеороликам із синхронізацією губ, заслуживши звання "найпопулярнішого" відео TikTok протягом року після приєднання до платформи.

4. MrBeast (@mrbeast)

Відомий своїми великими філантропічними жестами та карколомними завданнями, Джиммі «MrBeast» Дональдсон успішно переніс свою популярність з YouTube на платформу TikTok. Маючи понад 93,4 мільйони підписників, MrBeast є одним із найшвидше зростаючих облікових записів платформи, пропонуючи короткі версії своїх завдань YouTube і беручи участь у вірусних трендах.

5. Еддісон Рей (@addisonraee)

Еддісон Рей, відома своїми танцювальними хореографіями, займає п’яте місце з понад 88,6 мільйонами підписників. Її популярність у TikTok поширилася на інші платформи, що призвело до співпраці з відомими брендами та появ у популярних телешоу.

Тікток рости

6. Зак Кінг (@zachking)

Зак Кінг, інтернет-персонаж та ілюзіоніст, привернув увагу понад 81,1 мільйона підписників у TikTok. Вміст Кінга, відомого своїми «чарівними лозами», поєднує в собі магію, ілюзію та розумні техніки редагування, що робить його одним із найунікальніших творців платформи.

7. Кімберлі Лоайза (@kimberly.loaiza)

Мексиканська співачка та відеоблогер Кімберлі Лоаїза посідає сьому позицію з понад 80,9 мільйонами підписників. Лоайза, відома своїми енергійними відео та цікавим вмістом, стала улюбленою фігурою серед іспаномовної спільноти TikTok.

8. TikTok (@tiktok)

За іронією долі, офіційний акаунт TikTok опинився на восьмому місці з понад 79 мільйонами підписників. Обліковий запис відомий тим, що представляє творців, ділиться оновленнями платформи та просуває популярні хештеги та завдання.

9. Бурак Оздемір (@cznburak)

Бурак Оздемір (@cznburak)
Бурак Оздемір, більш відомий як Cznburak у TikTok, є турецьким шеф-кухарем, який зібрав понад 74,7 мільйона підписників. Великі кулінарні витвори Оздеміра та його заразлива посмішка зробили його всесвітньою інтернет-сенсацією.

10. Дуейн «Скала» Джонсон (@therock)
Голлівудська суперзірка Дуейн «Скеля» Джонсон замикає першу десятку з понад 74,2 мільйонами підписників. Контент Джонсона в TikTok включає в себе тренування, закулісні відео та його фірмовий мотиваційний контент.

Почесні відзнаки
Помітні згадки за межами топ-10 включають Діксі Д'Амеліо (@dixiedamelio) з 56,4 мільйонами підписників, Джейсона Деруло (@jasonderulo) з 58 мільйонами підписників і Селену Гомес (@selenagomez) з 58,9 мільйонами підписників.

Висновок

Оскільки TikTok продовжує розвиватися та розширювати своє глобальне охоплення, список облікових записів платформи, які найчастіше підписуються, постійно змінюється. Від танцюристів і коміків до шеф-кухарів і голлівудських суперзірок, TikTok продовжує залишатися майданчиком для різноманітного та творчого контенту, залучаючи мільйони підписників з усього світу.

Незалежно від того, чи є ви брендом, який прагне співпрацювати з впливовими особами, чи користувачем, який прагне стежити за останніми тенденціями, стеження за обліковими записами TikTok, які найчастіше стежать, може запропонувати цінну інформацію про типи вмісту, який резонує з аудиторією в усьому світі.

За останніми даними, Чарлі Д'Амеліо має титул з мільйонами підписників, відома своїми захоплюючими танцями та відео з синхронізацією губ, які резонують у широкої аудиторії.

Вміст дуже різноманітний, але часто включає танцювальні завдання, комедійні сценки, синхронізацію губ під популярні пісні, уроки DIY та відеоблоги про стиль життя. Кожен творець привносить свій унікальний стиль на платформу.

Послідовність, автентичність і залученість є ключовими. Створюйте вміст, який резонує з вашою аудиторією, взаємодійте з вмістом інших користувачів, співпрацюйте з впливовими особами, використовуйте популярні хештеги та оптимізуйте свій профіль для максимальної видимості. Це потребує часу та відданості, але при правильному підході ви зможете стабільно розширювати кількість прихильників.