Як пройти перевірку в Instagram: розблокуйте синю галочку

Створено 5 квітня, 2024
перевірений інстаграм

Як завзятий користувач Instagram, я впевнений, що ви стикалися з обліковими записами з такою бажаною синьою галочкою біля імені користувача. Ця блакитна галочка є символом престижу та автентичності, що вказує на те, що обліковий запис перевірено Instagram. Але що саме означає бути підтвердженим в Instagram і чому це важливо?

Що таке синя галочка і чому вона важлива?

Блакитна галочка в Instagram означає, що обліковий запис справжній і належить публічній особі, знаменитості чи світовому бренду. Це є знаком довіри та допомагає користувачам ідентифікувати законні облікові записи серед моря імітаторів і підроблених профілів. Перевірка в Instagram не тільки підвищує довіру до вашого облікового запису, але й відкриває цілий світ можливостей, таких як підвищення видимості, партнерство з брендом і доступ до ексклюзивних функцій.

Переваги верифікації в Instagram

Отже, які переваги отримання блакитної галочки в Instagram? Ну, дозвольте мені сказати вам, їх багато. По-перше, перевірка в Instagram надасть вашому обліковому запису відчуття легітимності. Це показує вашим підписникам і потенційним підписникам, що ви є тим, за кого себе видаєте. Це може бути особливо важливо для громадських діячів, впливових осіб і компаній, які хочуть завоювати довіру та довіру своєї аудиторії.

По-друге, верифікація в Instagram може значно збільшити вашу видимість. Підтверджені облікові записи з більшою ймовірністю з’являтимуться в результатах пошуку та переглядатимуть сторінки, завдяки чому користувачам буде легше знайти вас і ваш вміст. Така підвищена видимість може призвести до різкого збільшення кількості підписників, залученості та, зрештою, можливостей для співпраці, спонсорства та партнерства з брендами.

Як підвищити свої шанси на верифікацію в Instagram

Тепер, коли ми розуміємо важливість і переваги верифікації в Instagram, давайте заглибимося в стратегії, які можуть збільшити ваші шанси отримати ту невловиму блакитну галочку. Перш за все, дуже важливо створити сильних і зацікавлених підписників в Instagram. Хоча для перевірки не потрібна конкретна кількість підписників, наявність значної й активної аудиторії може продемонструвати ваш вплив і релевантність у вашій ніші.

Крім того, зосередьтеся на створенні високоякісного оригінального контенту, який резонуватиме з вашою цільовою аудиторією. Послідовність є ключовою, тому створіть графік публікацій і дотримуйтесь його. Взаємодійте зі своїми підписниками, відповідаючи на коментарі, ставлячи лайки та коментуючи їхні публікації, а також беручи участь у відповідних бесідах у вашій спільноті. Чим більше зацікавлена ваша аудиторія, тим більша ймовірність, що Instagram розгляне вас для перевірки.

Скільки підписників вам потрібно, щоб отримати підтвердження в Instagram?

Одне з найпоширеніших запитань, коли справа доходить до верифікації Instagram: «Скільки підписників мені потрібно для верифікації?» На жаль, магічного числа не існує. У Instagram немає певних вимог щодо кількості підписників для перевірки. Натомість вони зосереджуються на автентичності, унікальності та впливовості облікового запису. Важливо пам’ятати, що перевірка базується не лише на кількості підписників, а й на впливі та охопленні вашого облікового запису.

Незважаючи на те, що велика кількість підписників може допомогти, це не єдиний визначальний фактор для перевірки. Instagram розглядає різні фактори, такі як згадки в пресі, висвітлення в ЗМІ та загальна репутація облікового запису. Тож замість того, щоб зациклюватися на кількості підписників, зосередьтеся на створенні справжньої та зацікавленої спільноти навколо свого облікового запису.

перевірений інстаграм 2

Кроки для безкоштовної верифікації в Instagram

Тепер, коли ми розглянули важливість верифікації та фактори, які на неї впливають, давайте розглянемо кроки, які ви можете зробити, щоб отримати безкоштовну верифікацію в Instagram. Процес підтвердження в Instagram простий, але вимагає ретельної уваги до деталей. Ось покрокова інструкція, яка допоможе вам орієнтуватися в процесі:

  1. Крок 1. Переконайтеся, що ваш обліковий запис відповідає вимогам. Перш ніж почати процес підтвердження, переконайтеся, що ваш обліковий запис відповідає критеріям відповідності Instagram. Ваш обліковий запис має бути автентичним, унікальним, повним і публічним.
  2. Крок 2. Підготуйте свій обліковий запис. Оновіть свій профіль, додавши чітке зображення профілю, привабливу біографію та посилання на ваш веб-сайт або іншу відповідну онлайн-присутність. Переконайтеся, що ваш обліковий запис активний і регулярно оновлюється високоякісним вмістом.
  3. Крок 3. Зберіть підтверджуючі документи. Instagram може вимагати від вас надати офіційні документи, щоб підтвердити вашу особу та автентичність. Це може включати посвідчення особи державного зразка, статут компанії або згадки в пресі для публічних діячів.
  4. Крок 4. Надішліть запит на підтвердження. Перейдіть до налаштувань Instagram, перейдіть на вкладку «Обліковий запис» і виберіть «Запит на підтвердження». Заповніть необхідну інформацію, додайте підтверджуючі документи та надішліть запит.
  5. Крок 5. Дочекайтеся відповіді. Після надсилання запиту на підтвердження все, що ви можете зробити, це почекати. Instagram розгляне ваш запит і повідомить вас про своє рішення за допомогою сповіщення в налаштуваннях вашого облікового запису. Цей процес може тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Скільки коштує підтвердження в Instagram?

Однією з найпоширеніших помилок щодо перевірки в Instagram є переконання, що вона вимагає оплати. Дозвольте мені прояснити це раз і назавжди – Instagram не стягує жодної плати за перевірку. Процес перевірки абсолютно безкоштовний. Якщо ви зіткнетеся з будь-якими службами чи особами, які стверджують, що пропонують перевірку в обмін на гроші, це, швидше за все, шахраї. Процес перевірки в Instagram ґрунтується виключно на автентичності та впливі облікового запису, а не на фінансових операціях.

Поширені помилки, яких слід уникати під час подання заявки на перевірку

Хоча процес підтвердження в Instagram може здатися простим, є кілька поширених помилок, які можуть перешкодити вашим шансам на підтвердження. Ось кілька підводних каменів, яких слід уникати:

  • Неповна або неточна інформація. Надсилаючи запит на перевірку, переконайтеся, що ви надали точну й актуальну інформацію. Ретельно перевірте свої підтверджуючі документи та переконайтеся, що вони дійсні та актуальні.
  • Купівля підписників або залучення - Instagram може легко виявити фальшивих підписників і залучення. Уникайте покупки підписників, лайків або коментарів, оскільки це може зашкодити вашій довірі та зменшити ваші шанси на підтвердження.
  • Видавати себе за інших — не намагайтеся видати себе за публічну особу чи відомий бренд. Instagram перевіряє облікові записи, щоб запобігти видаванню себе за іншу особу, а не для того, щоб увімкнути це. Будьте справжніми та справжніми у своєму підході.
  • Неактивність або непослідовність - регулярно оновлюйте свій обліковий запис свіжим і цікавим вмістом. Бездіяльність або непослідовність може створити враження залишеного або неважливого облікового запису.

Альтернативи перевірці в Instagram

Якщо ви випробували всі стратегії, але все ще не змогли пройти перевірку в Instagram, не втрачайте надії. Хоча синя галочка може бути кінцевою метою, існують альтернативні способи встановити достовірність і автентичність на платформі. Подумайте про те, щоб зосередитися на розбудові сильного особистого бренду, співпраці з іншими підтвердженими обліковими записами, застосуванні маркетингу впливових осіб або пошуку медіа-висвітлення для підвищення вашої репутації та видимості.

Висновок

На завершення, підтвердження в Instagram і розблокування цієї бажаної блакитної галочки вимагає поєднання автентичності, впливу та стратегічних зусиль. Хоча не існує гарантованої формули перевірки, виконання кроків, викладених у цій статті, може збільшити ваші шанси на успіх. Пам’ятайте, що перевірка стосується не лише кількості підписників, а й впливу та охоплення вашого облікового запису. Зосередьтеся на створенні справжньої та залученої спільноти, створюйте високоякісний контент і залишайтеся послідовними. І найголовніше, не забувайте, що верифікація - не єдиний показник успіху в Instagram. Створення сильного особистого бренду та встановлення значущих зв’язків із вашою аудиторією може бути таким же корисним.

Щоб подати запит на бейдж підтвердження в Instagram, перейдіть у свій профіль, торкніться значка меню, виберіть «Налаштування», потім торкніть «Обліковий запис» і, нарешті, виберіть «Запит на підтвердження». Вам потрібно буде надати ім’я користувача облікового запису, повне ім’я та копію офіційного посвідчення особи з фотографією, щоб виконати запит на підтвердження

Зазвичай Instagram перевіряє облікові записи, які представляють відомих, популярних осіб, брендів або організацій. Облікові записи також повинні відповідати умовам обслуговування Instagram і правилам спільноти, бути автентичними, помітними та мати повний профіль. Наявність значної кількості підписників не є вимогою для верифікації

Після надсилання запиту на перевірку Instagram перевірить обліковий запис, щоб визначити, чи відповідає він критеріям перевірки платформи. Процес перевірки може тривати кілька тижнів, і Instagram повідомить власника облікового запису про статус перевірки за допомогою прямого повідомлення