Як сортуються перегляди історій в Instagram?

Створено 5 квітня, 2024
інстаграм історії

Instagram, платформа візуального оповідання, стала невід’ємною частиною нашої рутини в соціальних мережах. Ми постійно ділимося моментами нашого життя за допомогою зображень і відео, але одна функція, яка особливо привернула нашу увагу, це Instagram Stories. Коли ми публікуємо ці швидкоплинні знімки, нам часто цікаво, хто дивиться. Перегляди історій в Instagram – це не просто цифра; вони представляють погляди друзів, родини, а іноді й незнайомців на наші щоденні оповіді. Розуміння того, як сортуються перегляди історій в Instagram, має вирішальне значення для нас як користувачів, впливових осіб і маркетологів. Ми прагнемо зрозуміти обґрунтування порядку глядачів і те, що це означає щодо взаємодії нашої аудиторії з нашим вмістом. Порядок переглядів історій може дати зрозуміти, хто найбільше зацікавлений у наших історіях і чи працює наша стратегія вмісту. Навігація в тонкощах функцій Instagram може бути загадкою, але ми тут, щоб розгадати таємницю переглядів історій Instagram. Давайте глибше розберемося, як ці перегляди підраховуються та сортуються, і що це означає для нашої видимості та охоплення на цій платформі, що постійно розвивається.

Як підраховуються перегляди історій в Instagram?


Коли ми публікуємо історію в Instagram, ми не просто відкидаємо її в порожнечу; ми активно взаємодіємо з нашою аудиторією. Але як Instagram підраховує ці взаємодії? Щоразу, коли хтось переглядає нашу історію, платформа реєструє цю взаємодію. Немає значення, дивляться вони це один раз чи повторюють кілька разів; Instagram зараховує лише один перегляд на людину.

Питання, яке ми часто ставимо собі, полягає в тому, чи порядок цих поглядів має якесь значення. Спочатку вважалося, що глядачі, які очолювали наш список переглядів історій, були тими, хто відвідував наш профіль найчастіше. Однак Instagram уточнив, що алгоритм сортування базується на кількох факторах, включаючи нашу взаємодію з іншими користувачами, а не лише на тому, хто найчастіше переглядає наш профіль.

Алгоритм, який сортує перегляди історій в Instagram, є складним і динамічним і враховує різні аспекти нашої взаємодії в додатку. Його розроблено, щоб адаптуватися до нашої поведінки та вподобань, демонструючи порядок глядачів, який відображає наші найрелевантніші зв’язки.

Чи можете ви побачити, хто переглядає ваш профіль в Instagram?


Одне з гострих питань, з яким ми часто стикаємося, це те, чи можемо ми бачити, хто переглядає наш профіль в Instagram. На жаль, Instagram не надає функції прямого відстеження переглядів профілю. На відміну від історій, які пропонують нам зазирнути до того, хто дивиться, відвідування профілю залишається анонімним. Це залишає прогалину в нашому розумінні того, хто взаємодіє з нашим вмістом на рівні профілю.

Іноді ми задаємося питанням, чи ті, хто часто читає наші публікації, також ховаються в нашому профілі. Однак відсутність цієї функції означає, що ми повинні покладатися на інші показники залучення, такі як лайки, коментарі та прямі повідомлення, щоб оцінити інтерес. Відсутність видимості переглядів профілів може засмучувати, особливо тих із нас, хто використовує Instagram у бізнес-цілях і хоче краще зрозуміти поведінку нашої аудиторії.

Таємниця, яка оточує перегляди профілю, може бути навмисною. Instagram вирішив захистити конфіденційність користувачів. Хоча можна стверджувати, що така функція може покращити наш досвід, надаючи цінну інформацію, вона також викликає занепокоєння щодо конфіденційності та можливого зловживання.

Перегляди історій в Instagram: анонімні чи ні?


Перегляди історій в Instagram не анонімні. Коли ми публікуємо історію, ми маємо можливість побачити, хто її переглядав. Ця прозорість дозволяє нам бачити не тільки скільки людей переглядає наші історії, а й хто вони. Хоча це може бути корисним для розуміння нашої аудиторії, це також означає, що коли ми переглядаємо історії інших, наша особистість розкривається.

Для тих із нас, хто цінує конфіденційність, ця функція може здатися нав’язливою. Ми можемо вагатися переглядати історію, боячись, що нас побачать, особливо коли це хтось, з ким ми не спілкуємося регулярно. Однак дизайн Instagram такий, що історії призначені для створення відкритих каналів спілкування та взаємодії, що кидає виклик поняттю анонімності на платформі.

Крім того, той факт, що особистість наших глядачів не приховані, може вплинути на тип вмісту, яким ми вирішимо ділитися. Знання того, що ми можемо бачити, хто переглядає наші історії, може спонукати нас публікувати вміст, який зацікавить нашу аудиторію, знаючи, що ми можемо відстежувати їх інтерес і залучення.

Як дізнатися, хто переглядає ваш профіль в Instagram


Як ми з’ясували, Instagram не надає функції, яка безпосередньо показує нам, хто переглядає наш профіль. Однак ми можемо отримати цю інформацію опосередковано за допомогою інших засобів. Звертаючи увагу на те, хто лайкає, коментує та взаємодіє з нашим вмістом, ми можемо отримати уявлення про те, хто найбільше зацікавлений у нашому профілі.

Крім того, Instagram Insights, доступний для облікових записів компаній і авторів, пропонує нам цінні дані про поведінку нашої аудиторії. Хоча він не показує окремі перегляди профілю, він надає нам інформацію про кількість охоплених облікових записів і взаємодії з вмістом, що може допомогти нам намалювати картину видимості нашого профілю.

Розуміння того, хто резонує з нашим вмістом, допомагає нам адаптувати наші публікації, щоб вони краще відповідали нашій аудиторії. Аналізуючи ці взаємодії та відповідно коригуючи нашу стратегію, ми потенційно можемо збільшити видимість нашого профілю навіть без прямого доступу до інформації про перегляд профілю.

Перегляди історій в Instagram проти переглядів профілю


Різниця між переглядами історій в Instagram і переглядами профілю є значною. Перегляд історій надає нам чіткий список тих, хто дивився наші історії, пропонуючи миттєвий відгук про залучення нашої аудиторії. Перегляди профілю, з іншого боку, залишаються таємницею, що дозволяє нам здогадуватися про невидимих відвідувачів нашого профілю.

Цей контраст може вплинути на нашу контент-стратегію. Завдяки переглядам історій нас заохочують створювати своєчасний, цікавий вміст, який привертає увагу наших підписників. Що стосується переглядів профілів, ми зосереджуємося на створенні привабливого естетичного вигляду профілю та послідовної публікації, щоб привернути й утримати інтерес потенційних глядачів.

Видимість переглядів історій може сприяти відчуттю спільності та взаємодії, тоді як анонімність переглядів профілю може ускладнити повне розуміння нашої аудиторії. Кожен відіграє різну роль у тому, як ми представляємо себе в Instagram і як ми спілкуємося з нашими підписниками.

історії в інстаграмі 2

Інструменти та програми для відстеження переглядів історій в Instagram


З цікавістю до того, хто переглядає наші історії в Instagram, ми можемо шукати інструменти та програми, які обіцяють відстежувати ці перегляди. Різноманітні програми сторонніх розробників стверджують, що пропонують інформацію, окрім рідної аналітики Instagram, але ми повинні підходити до них з обережністю.

Багато з цих інструментів не схвалені Instagram і можуть порушувати умови обслуговування платформи. Вони також можуть становити загрозу конфіденційності та безпеці, оскільки часто потребують доступу до інформації нашого облікового запису. Важливо віддати перевагу нашій конфіденційності та безпеці наших даних над привабливістю додаткової інформації.

Найнадійнішим способом відстеження переглядів історій Instagram залишається вбудований список перегляду, наданий самим Instagram. Хоча він може не давати відповідей на всі запитання, які ми шукаємо, він є найбезпечнішим і найточнішим відображенням того, хто цікавиться нашими історіями.

Поради щодо збільшення кількості переглядів історій в Instagram


Оскільки ми прагнемо розширити свою присутність в Instagram, збільшення переглядів наших історій стає ключовою метою. Щоб досягти цього, ми повинні створювати історії, які захоплюють нашу аудиторію та сприяють залученню. Ось кілька порад, які допоможуть нам збільшити кількість переглядів наших історій в Instagram:

  1. Послідовно публікуйте публікації: дотримуючись регулярного графіка публікацій, ми залучаємо нашу аудиторію та з нетерпінням чекаємо нашої наступної історії.
  2. Використовуйте інтерактивні функції: опитування, запитання та вікторини запрошують наших глядачів до взаємодії з нашим вмістом, збільшуючи ймовірність того, що вони переглядатимуть наші майбутні історії.
  3. Поділіться закулісним матеріалом: автентичні, відверті моменти викликають резонанс у наших підписників і можуть зробити наші історії переконливішими.

Впроваджуючи ці стратегії, ми можемо зміцнити зв’язок із нашою аудиторією та збільшити кількість переглядів наших історій, що, у свою чергу, може підвищити нашу загальну залученість в Instagram.

Перегляди історій Instagram і зміни в алгоритмі


Алгоритм Instagram – це динамічний і розвивається суб’єкт, який впливає на те, як наш вміст розповсюджується та переглядається. Зміни в алгоритмі можуть вплинути на видимість наших історій і порядок, у якому відображаються наші глядачі. Для нас важливо бути в курсі цих змін і відповідно адаптувати нашу контент-стратегію.

Алгоритм враховує такі фактори, як давність наших публікацій, наші стосунки з глядачем і рівень його взаємодії з нашим вмістом. Розуміючи ці фактори, ми можемо створювати історії, які відповідають уподобанням алгоритму, збільшуючи ймовірність того, що наш вміст побачить ширша аудиторія.

Адаптація до змін алгоритму може бути складною, але це необхідна частина підтримки сильної присутності в Instagram. Залишаючись гнучкими та реагуючи на ці зміни, ми можемо й надалі ефективно залучати нашу аудиторію та підтримувати високі перегляди наших історій.

Висновок


Перегляди історій в Instagram дають нам захоплюючий погляд на взаємодію нашої аудиторії з нашим вмістом. Хоча ми можемо не мати змоги побачити, хто безпосередньо переглядає наш профіль, розуміння, яке ми отримуємо під час перегляду історій, може допомогти нам підключитися до нашої аудиторії. Розуміючи, як ці перегляди сортуються, і використовуючи стратегії для збільшення нашої видимості, ми можемо покращити свою присутність в Instagram і сприяти глибшій взаємодії з нашими підписниками.

Оскільки ми орієнтуємося в постійно мінливому ландшафті алгоритму Instagram, вкрай важливо залишатися адаптованим і поінформованим. Роблячи це, ми можемо гарантувати, що наші історії продовжуватимуть захоплювати та захоплювати, забезпечуючи своє місце у величезному та яскравому світі оповідання Instagram.

Алгоритм Instagram для сортування переглядів історій базується на різних факторах, включаючи рівень взаємодії між користувачами, частоту взаємодії та час після публікації історії. Облікові записи, з якими ви часто спілкуєтеся або нещодавно взаємодіяли, швидше за все, відображатимуться вище в списку перегляду історій.

Так, ваша взаємодія з певним користувачем може вплинути на порядок його переглядів у ваших історіях в Instagram. Якщо ви часто взаємодієте з чиїмись публікаціями, наприклад ставите «подобається» чи коментуєте їхній вміст, або якщо ви спілкуєтеся з ними напряму, їхній профіль може відображатися вище в списку тих, хто переглядає історію.

Ні, Instagram не надає користувачам можливість вручну регулювати порядок перегляду історій. Сортування глядачів історій визначається алгоритмом платформи, який аналізує різні фактори, щоб віддати перевагу обліковим записам, які є найбільш релевантними та цікавими для вас. Користувачі мають обмежений контроль над цим процесом сортування та не можуть маніпулювати ним вручну.