Як надіслати ролики собі в Instagram. (Оновити!)

Створено 8 квітня, 2024
Надсилайте барабани собі

Як затятий користувач Instagram, я завжди шукаю нові функції та способи покращити свій досвід роботи на платформі. Нещодавно я знайшов чудовий трюк, який дозволяє мені надсилати ролики собі в Instagram. Ця функція змінила правила гри для мене, оскільки вона дозволяє мені легко зберігати улюблені барабани та ділитися ними. У цій статті я поділюся з вами, чому ви хочете надсилати ролики собі, як це зробити крок за кроком, переваги цієї функції, креативні способи використання надісланих роликів, усунення типових проблем та інші способи зберігати та ділитися роликами в Instagram.

Чому ви хочете надіслати ролики собі?

Ви можете запитати, чому я хочу надсилати ролики собі в Instagram? Ну, є кілька причин, чому ця функція може бути неймовірно корисною. По-перше, надсилаючи ролики собі, ви можете легко зберегти їх для подальшого перегляду. Алгоритм Instagram постійно змінюється, і ролики, які ви бачите сьогодні, можуть бути поховані у вашій стрічці завтра. Надсилаючи барабани собі, ви забезпечуєте легкий доступ до них у будь-який час.

По-друге, надсилання барабанів самому собі дає змогу створити колекцію улюбленого вмісту. Незалежно від того, чи це смішні відео, надихаючі цитати чи корисні навчальні посібники, ви можете створити персоналізовану бібліотеку роликів, до яких можна повертатися щоразу, коли вам знадобиться щось підхопити або отримати натхнення. Це може бути особливо корисним для творців контенту, які хочуть вивчати та вчитися на техніках інших творців.

Як відправити ролики собі в Instagram

Тепер, коли ми зрозуміли переваги надсилання роликів собі, давайте поглибимося в покроковий посібник, як це зробити. Процес відносно простий, і його можна виконати лише кількома дотиками. Ось як:

 1. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному пристрої та перейдіть до ролика, який ви хочете надіслати собі.
 2. Торкніться піктограми з трьома крапками (…), розташованої в нижньому правому куті барабана.
 3. З опцій, що з’являться, натисніть кнопку «Надіслати».
 4. У рядку пошуку введіть власне ім’я користувача та виберіть його з пропозицій.
 5. Натисніть кнопку «Надіслати», і вуаля! Котушка буде надіслана на ваші власні прямі повідомлення.

Чи можете ви надсилати ролики собі в Instagram?

Абсолютно! Instagram дозволяє надсилати ролики собі так само, як ви надсилаєте їх будь-якому іншому користувачеві платформи. Ця функція також не обмежується вашим власним вмістом. Ви можете надсилати барабани, створені іншими користувачами, якщо їхні облікові записи є загальнодоступними. Це відкриває цілий світ можливостей для збереження та обміну вмістом, який резонує з вами.

Переваги надсилання роликів собі

Надсилання роликів собі в Instagram дає кілька переваг. По-перше, це дозволяє створити особисту колекцію улюбленого вмісту. Будь то кумедні відео, інформативні посібники чи приголомшливі візуальні матеріали, ви можете створити бібліотеку, яка відображатиме ваші інтереси та вподобання.

По-друге, надсилання роликів самому собі забезпечує легкий доступ до вмісту, який вам подобається, навіть якщо він ховається у вашій стрічці або зникає зі сторінки огляду. Це особливо корисно для творців контенту, які хочуть вивчати техніки інших творців і вчитися на них. Зберігаючи ролики в собі, ви можете повертатися до них, коли вам знадобиться натхнення або ви хочете проаналізувати певні аспекти вмісту.

Нарешті, надсилання роликів собі дозволяє легко ділитися ними з іншими. Можливо, ви натрапили на ролик, який, на вашу думку, сподобається вашому другу, або ви хочете продемонструвати свій улюблений вміст у презентації чи публікації в блозі. Надіславши ролики у власні прямі повідомлення, ви можете легко пересилати їх іншим або завантажувати для використання в автономному режимі.

Творчі способи використання надісланих барабанів

Тепер, коли ви знаєте, як надсилати ролики собі та які переваги це пропонує, давайте розглянемо кілька творчих способів використання цієї функції:

 1. Створіть особисту дошку настрою: якщо ви художник або дизайнер, ви можете використовувати надіслані ролики, щоб створити дошку настрою для свого наступного проекту. Зберігайте ролики, які надихають вас, будь то колірні палітри, візерунки чи художні техніки.
 2. Діліться вмістом зі своєю командою: якщо ви працюєте над спільним проектом, надсилання роликів самому собі може бути чудовим способом поділитися вмістом зі своєю командою. Ви можете легко пересилати барабани своїм колегам, щоб усі були на одній сторінці.
 3. Сплануйте свою стратегію контенту. Як творцю контенту важливо бути в курсі останніх тенденцій і технологій. Надсилаючи ролики собі, ви можете створити бібліотеку натхнення, яка допоможе вам спланувати свою контент-стратегію та залишатися попереду.
 4. Створіть підібрану стрічку: якщо ви хочете створити цілісну та візуально привабливу стрічку в Instagram, надсилання роликів самому собі може стати чудовим способом підбору вмісту, який відповідає вашій естетиці. Ви можете вивчати ролики й аналізувати, що робить їх візуально привабливими, а потім застосовувати ці принципи до власного вмісту.
Надсилайте барабани собі 2

Усунення поширених проблем під час надсилання барабанів собі

Хоча надсилання роликів собі в Instagram загалом є гладким процесом, у вас можуть виникнути деякі типові проблеми. Ось кілька порад щодо усунення несправностей, які допоможуть вам їх подолати.

 1. Повільне з’єднання з Інтернетом: якщо у вас повільне з’єднання з Інтернетом, надсилання барабана може зайняти більше часу. Переконайтеся, що ви підключені до стабільної мережі Wi-Fi, або спробуйте надіслати ролик, коли у вас буде краще з’єднання.
 2. Оновлення програми: Instagram часто випускає оновлення, щоб покращити продуктивність програми та виправити помилки. Якщо у вас виникають проблеми з надсиланням роликів собі, переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено останню версію програми.
 3. Налаштування облікового запису: переконайтеся, що налаштування облікового запису дозволяють отримувати прямі повідомлення від вас. Перейдіть до налаштувань облікового запису та перевірте параметри конфіденційності, щоб переконатися, що ви можете надсилати й отримувати повідомлення зі свого облікового запису.

Інші способи збереження та обміну роликами в Instagram

Хоча надсилання барабанів самому собі є зручним способом збереження та обміну вмістом, є й інші методи, які ви також можете дослідити. Ось кілька альтернатив:

 1. Зберегти у своїх колекціях: Instagram дозволяє зберігати ролики у ваших колекціях, які, по суті, є папками, де ви можете класифікувати та впорядковувати збережений вміст. Просто торкніться значка закладки під роликом і виберіть колекцію, у яку ви хочете зберегти її.
 2. Поділіться у своїй історії: якщо ви хочете поділитися роликом зі своїми підписниками, ви можете зробити це, опублікувавши його у своїй історії в Instagram. Торкніться значка паперового літачка під барабаном і виберіть опцію «Додати публікацію до вашої історії».
 3. Завантажте ролик: якщо ви хочете мати локальну копію ролика на своєму пристрої, ви можете завантажити його. Існують різноманітні програми та веб-сайти сторонніх розробників, які дозволяють завантажувати відео з Instagram. Однак будьте обережні, користуючись програмами сторонніх розробників, і переконайтеся, що вони надійні та безпечні.

Висновок

Надсилання роликів собі в Instagram — це потужна функція, яка дозволяє легко зберігати улюблений вміст і ділитися ним. Незалежно від того, чи хочете ви створити бібліотеку натхнення, поділитися вмістом зі своєю командою або спланувати стратегію щодо вмісту, ця функція допоможе вам. Завдяки покроковим інструкціям і порадам щодо усунення несправностей, наведеним у цій статті, ви миттєво надсилатимете ролики собі як професіонал. Тож продовжуйте, спробуйте та розкрийте весь потенціал функції барабанів Instagram. Щасливого обміну!

Так, ви можете надіслати ролик собі в Instagram, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Instagram і перейдіть до свого профілю.
 2. Знайдіть ролик, який хочете надіслати собі.
 3. Натисніть на барабан, щоб відкрити його.
 4. Під барабаном торкніться значка паперового літака (кнопка «Поділитися»).
 5. У розділі «Надіслати» виберіть «Поділитися своєю історією».
 6. Натисніть «Надіслати», і ролик буде надіслано до вашої історії.
 7. Щойно він з’явиться у вашій історії, ви зможете будь-коли переглянути його пізніше.

Станом на останнє оновлення Instagram не має прямої функції збереження роликів у папці камери вашого телефону. Однак ви можете використовувати програми сторонніх розробників або функції запису екрана на своєму пристрої, щоб записати ролик і зберегти його на телефоні.

Наразі в Instagram немає функції, яка дозволяє надсилати ролик комусь іншому й собі одночасно. Якщо ви хочете зберегти ролик для себе, ви можете надіслати його у свою історію, а потім поділитися нею з іншими зі своєї історії.