Як пройти перевірку на Facebook: розкрийте секрети

Створено 6 квітня, 2024
перевірений Facebook

Верифікація Facebook - це престижний статус, якого прагнуть отримати багато користувачів. Це спосіб для окремих осіб і компаній довести свою автентичність і завоювати довіру на платформі. У цій статті я крок за кроком проведу вас через процес підтвердження у Facebook і надам цінні поради, щоб підвищити ваші шанси на успіх.

Чому вам потрібна перевірка на Facebook?

Перевірка на Facebook має кілька переваг. По-перше, це додає рівень довіри та автентичності до вашого профілю чи сторінки. Коли користувачі бачать синій значок підтвердження біля вашого імені, вони знають, що ваш обліковий запис є законним, а не шахрайським. Це може значно підвищити вашу довіру, особливо якщо ви публічна особа, впливова особа або компанія, яка прагне створити сильну присутність в Інтернеті.

По-друге, перевірені облікові записи мають пріоритет у результатах пошуку. Коли хтось шукає ваше ім’я чи вашу компанію на Facebook, наявність значка підтвердження збільшує ймовірність того, що ваш профіль або сторінка з’явиться у верхній частині результатів пошуку. Це може призвести до більшої видимості, підписників і залучення.

Переваги перевірки на Facebook

Окрім довіри та видимості, верифікація у Facebook дає додаткові переваги. Підтверджені облікові записи мають доступ до ексклюзивних функцій, таких як трансляція відео в прямому ефірі, розширена аналітика та можливість монетизувати вміст через рекламні паузи. Ці функції недоступні для звичайних користувачів, тому перевірка надає вам конкурентну перевагу.

Крім того, верифіковані облікові записи, швидше за все, будуть розглядатися для партнерства, співпраці та можливостей спонсорства. Бренди та компанії часто шукають підтверджені облікові записи, щоб зв’язатися з ними, оскільки це гарантує їм вашу автентичність і охоплення. Це може відкрити двері для захоплюючої співпраці та джерел доходу.

Розуміння процесу перевірки на Facebook

Перш ніж заглибитися в етапи підтвердження, важливо зрозуміти процес підтвердження на Facebook. Платформа має певні критерії перевірки, і не кожен має право. Facebook в основному перевіряє облікові записи або сторінки, які мають високу ймовірність бути виданими за них, або сторінки, які становлять значний суспільний інтерес.

Щоб мати право на перевірку, ви повинні мати повний і активний профіль або сторінку зі значною кількістю підписників. Ви також повинні дотримуватися правил спільноти та умов використання Facebook. Важливо зазначити, що Facebook не приймає індивідуальні запити на перевірку. Натомість платформа завчасно перевіряє облікові записи та сторінки та ініціює процес перевірки, якщо це буде прийнятно.

Як підвищити свої шанси отримати підтвердження на Facebook

Хоча процес підтвердження на Facebook не повністю під вашим контролем, є кроки, які ви можете зробити, щоб збільшити свої шанси на підтвердження. Ось кілька стратегій, щоб покращити свої шанси:

 • Створіть сильну присутність в Інтернеті: зосередьтеся на створенні високоякісного контенту, який резонуватиме з вашою цільовою аудиторією. Постійно спілкуйтеся зі своїми підписниками та розвивайте свою спільноту на різних платформах.
 • Завоюйте довіру: позиціонуйте себе як авторитета у своїй галузі, ділячись цінними ідеями, досвідом і оригінальним вмістом. Співпрацюйте з іншими авторитетними особами або брендами, щоб підвищити свій авторитет.
 • Підтримуйте професійний імідж: переконайтеся, що ваш профіль або сторінка відображає професійний імідж. Використовуйте фотографії профілю та обкладинки з високою роздільною здатністю, надавайте точну контактну інформацію та оптимізуйте свою біографію чи розділ про себе.
 • Залучайтеся автентично: будьте щирими у своїй взаємодії з аудиторією. Відповідайте на коментарі, повідомлення та запити швидко та з повагою. Покажіть, що ви прагнете будувати значущі зв’язки.
 • Використовуйте інші канали перевірки: якщо ви вже пройшли перевірку на інших платформах соціальних мереж або отримали якісь помітні нагороди чи сертифікати, згадайте про це у своєму профілі або на сторінці Facebook. Це може підвищити вашу довіру та привернути увагу групи перевірки Facebook.

Впроваджуючи ці стратегії, ви можете покращити свою присутність в Інтернеті та збільшити ймовірність бути поміченим Facebook для перевірки.

Покрокова інструкція: як пройти перевірку на Facebook

 1. Переконайтеся, що ви відповідаєте критеріям: як уже згадувалося раніше, дуже важливо відповідати критеріям Facebook для перевірки. Переконайтеся, що ви маєте повний профіль або сторінку, дотримуєтеся правил спільноти та маєте значну кількість прихильників.
 2. Оптимізуйте свій профіль або сторінку: перегляньте свій профіль або сторінку та переконайтеся, що вони точно відображають ваш бренд або ідентифікацію. Використовуйте високоякісне зображення профілю, фото обкладинки та надавайте детальну інформацію про себе чи свій бізнес.
 3. Підготуйте підтверджуючі документи: Facebook може вимагати додаткові документи, щоб підтвердити вашу особу або автентичність вашого бізнесу. Підготуйте такі документи, як офіційні посвідчення особи, бізнес-ліцензії чи статут компанії.
 4. Надішліть запит на перевірку: якщо ви відповідаєте критеріям відповідності, перейдіть до форми запиту на перевірку Facebook. Надайте необхідну інформацію, додайте необхідні документи та надішліть запит на розгляд.
 5. Будьте терплячими: процес перевірки може зайняти деякий час, оскільки Facebook отримує численні запити. Чекаючи, продовжуйте зосереджуватися на створенні своєї присутності в Інтернеті та взаємодії з аудиторією.
 6. Подальші дії за потреби: якщо ваш запит на перевірку не схвалено, не засмучуйтесь. Скористайтеся можливістю покращити свій профіль або сторінку на основі отриманих відгуків. Ви можете подати інший запит після внесення необхідних змін.
 7. Святкуйте свою перевірку: коли ваш обліковий запис або сторінку буде успішно підтверджено, святкуйте своє досягнення! Поділіться новинами зі своїми підписниками, оновіть свою біографію або розділ про інформацію, щоб з гордістю демонструвати свій значок підтвердження, і продовжуйте надавати цінність своїй аудиторії.
перевірений Facebook 2

Поширені помилки, яких слід уникати під час подання заявки на перевірку

Подаючи заявку на перевірку у Facebook, важливо уникати поширених помилок, які можуть перешкодити вашим шансам на успіх. Ось кілька помилок, яких слід уникати:

 1. Незавершений профіль або сторінка: переконайтеся, що ваш профіль або сторінка заповнені, усю необхідну інформацію заповнено точно. Незавершений профіль або сторінка може розглядатися як червоний прапорець і зменшувати ваші шанси на підтвердження.
 2. Купівля підписників або лайків: не купуйте підписників або лайків, щоб завищити свою кількість. Команда перевірки Facebook може легко виявити фальшиву взаємодію, і це може призвести до відхилення вашого запиту на перевірку.
 3. Порушення правил спільноти: суворо дотримуйтесь правил спільноти та умов використання Facebook. Участь у спамі або неетичній поведінці може призвести до позначення вашого облікового запису або сторінки, і ви можете втратити шанси на підтвердження.
 4. Видача себе за іншу особу або введення в оману: не намагайтеся видавати себе за іншу особу або спотворювати свою особу чи бізнес. Facebook має надійні системи для виявлення подібних дій, і це може призвести до серйозних наслідків, у тому числі остаточного призупинення.
 5. Кілька запитів на перевірку: уникайте надсилання кількох запитів на перевірку одночасно чи швидкої послідовності. Це може бути розцінено як спам і може погіршити ваші шанси на підтвердження.

Уникаючи цих помилок, ви можете підтримувати чисту та надійну онлайн-присутність, підвищуючи свої шанси на успішну перевірку.

Альтернативи офіційній верифікації Facebook

Хоча офіційна перевірка Facebook дуже затребувана, існують альтернативні способи підтвердження достовірності та автентичності на платформі. Ці альтернативи можуть бути особливо корисними, якщо ви не маєте права на офіційну перевірку або хочете ще більше підвищити свою репутацію в Інтернеті. Ось кілька альтернатив:

Системи значків: запровадьте системи значків на своєму веб-сайті чи інших платформах, якими ви керуєте. Ці значки можуть означати ваш авторитет, досвід або членство в авторитетних організаціях. Відображення цих значків у вашому профілі або на сторінці Facebook може підвищити ваш авторитет.

Співпраця з впливовими особами: співпрацюйте з перевіреними впливовими особами або визнаними брендами, щоб підвищити їхню довіру. Пов’язуючи себе з авторитетними особами чи компаніями, ви можете опосередковано підвищити власну довіру.

Вміст, створений користувачами: заохочуйте своїх підписників і клієнтів створювати та ділитися вмістом, пов’язаним із вашим брендом. Вміст, створений користувачами, діє як соціальний доказ і може додати довіри до вашого профілю чи сторінки.

Залучайтеся до впливових спільнот: спілкуйтеся з впливовими спільнотами чи групами на Facebook, які відповідають вашій ніші. Беручи активну участь в обговореннях і надаючи цінну інформацію, ви можете отримати визнання та зміцнити довіру в цих спільнотах.

Ці альтернативні методи можуть доповнити ваші зусилля, щоб завоювати довіру на Facebook і виділити себе серед конкурентів.

Висновок: важливість перевірки на Facebook

Підсумовуючи, перевірка на Facebook може значно вплинути на вашу присутність в Інтернеті та довіру. Блакитний значок підтвердження не лише додає рівень довіри, але й надає доступ до ексклюзивних функцій і можливостей партнерства. Розуміючи процес підтвердження, впроваджуючи згадані стратегії та уникаючи поширених помилок, ви зможете розкрити секрети підтвердження на Facebook. Пам’ятайте, що навіть якщо офіційна перевірка Facebook недоступна, існують альтернативні способи підтвердження достовірності та автентичності на платформі. Скористайтеся можливостями перевірки та виведіть свою присутність у Facebook на новий рівень.

Щоб пройти підтвердження у Facebook, перейдіть на свою сторінку, натисніть «Налаштування», потім натисніть «Загальні» і нарешті виберіть «Перевірка сторінки». Виберіть «Підтвердити цю сторінку», а потім введіть загальнодоступний номер телефону вашої компанії, свою країну та мову. Потім Facebook зателефонує вам із кодом підтвердження, щоб завершити процес

Facebook зазвичай перевіряє сторінки та профілі, які представляють громадських діячів, знаменитостей, світові бренди або високопоставлені організації. Обліковий запис або сторінка має бути автентичною, унікальною, повною та помітною, а також відповідати умовам обслуговування та стандартам спільноти Facebook. Наявність значної кількості прихильників не є обов’язковою умовою перевірки

Після подання запиту на перевірку Facebook перевірить обліковий запис або сторінку, щоб переконатися, що вони відповідають критеріям перевірки платформи. Процес перевірки може тривати від кількох днів до тижнів, і власник сторінки отримає сповіщення про статус перевірки через сповіщення у Facebook або електронною поштою