Як підключити Facebook до Instagram

Створено 31 березня, 2024
підключіть Facebook до Twitter

У сучасному взаємопов’язаному цифровому світі платформи соціальних мереж стали потужними інструментами для особистого та ділового використання. Facebook та Instagram, дві популярні платформи, мають мільйони активних користувачів. Якщо вам цікаво, як підключити Facebook до Instagram, ви на правильному місці. У цій статті я проведу вас через процес безпроблемної інтеграції цих двох платформ.

Як підключити Instagram до Facebook

Щоб підключити Instagram до Facebook, виконайте такі прості кроки:

 1. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному пристрої та торкніться значка свого профілю в нижньому правому куті екрана.
 2. Торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті, щоб відкрити меню.
 3. У меню виберіть «Налаштування».
 4. Прокрутіть вниз і натисніть «Обліковий запис».
 5. У розділі «Обліковий запис» натисніть «Пов’язані облікові записи».
 6. Натисніть «Facebook» і введіть свої облікові дані для входу в Facebook, коли буде запропоновано.
 7. Дозвольте Instagram отримати доступ до вашого облікового запису Facebook, надавши необхідні дозволи.
 8. Після підключення ви можете ділитися своїми публікаціями в Instagram безпосередньо у своєму профілі Facebook або на певній сторінці Facebook.

Як підключити Facebook до Instagram

Якщо ви хочете підключити Facebook до Instagram, виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму Facebook на своєму мобільному пристрої та увійдіть у свій обліковий запис.
 2. Торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті, щоб відкрити меню.
 3. Прокрутіть вниз і натисніть «Налаштування та конфіденційність», а потім виберіть «Налаштування».
 4. У меню «Налаштування» натисніть «Налаштування облікового запису».
 5. Натисніть «Instagram», а потім виберіть «Підключити обліковий запис».
 6. Коли буде запропоновано, введіть свої облікові дані для входу в Instagram.
 7. Дозвольте Facebook отримати доступ до вашого облікового запису Instagram, надавши необхідні дозволи.
 8. Після підключення ви можете ділитися своїми публікаціями на Facebook безпосередньо у своєму профілі Instagram.

Підключення Instagram до бізнес-сторінки Facebook

Якщо у вас є бізнес-сторінка Facebook і ви хочете підключити до неї свій обліковий запис Instagram, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному пристрої та перейдіть на сторінку свого профілю.
 2. Торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті, щоб відкрити меню.
 3. У меню виберіть «Налаштування».
 4. Прокрутіть вниз і натисніть «Обліковий запис».
 5. У розділі «Обліковий запис» натисніть «Пов’язані облікові записи».
 6. Натисніть «Facebook» і введіть свої облікові дані для входу в Facebook, коли буде запропоновано.
 7. Дозвольте Instagram отримати доступ до вашого облікового запису Facebook, надавши необхідні дозволи.
 8. Після підключення перейдіть у свій профіль Instagram і натисніть «Редагувати профіль».
 9. Прокрутіть униз і в розділі «Загальнодоступна інформація про бізнес» натисніть «Сторінка».
 10. Виберіть свою бізнес-сторінку Facebook зі списку доступних сторінок.
 11. Тепер ваш обліковий запис Instagram підключено до вашого бізнесу на Facebook
 12. Сторінка, що дозволяє легко керувати вмістом і ділитися ним на обох платформах.
підключіть Facebook до Twitter 2

Переваги підключення Facebook та Instagram

Поєднавши Facebook та Instagram, ви отримуєте різноманітні переваги, які можуть покращити ваш досвід роботи в соціальних мережах і маркетингові зусилля. По-перше, це дозволяє безперешкодно ділитися вмістом, дозволяючи охопити ширшу аудиторію. Ви можете легко ділитися своїми публікаціями в Instagram у своєму профілі або на сторінці Facebook, підвищуючи видимість і залучення. Крім того, інтеграція двох платформ надає цінну інформацію та аналітику. Ви можете отримати доступ до детальних даних про демографічні показники аудиторії, рівень залученості та ефективність публікацій, що допоможе вам приймати зважені рішення щодо стратегії соціальних мереж. Крім того, підключення Facebook та Instagram спрощує керування кількома обліковими записами. Ви можете легко перемикатися між двома платформами та оптимізувати процеси створення вмісту та планування.

Усунення поширених проблем під час підключення Facebook та Instagram

Хоча з’єднання Facebook і Instagram зазвичай є простим процесом, у вас можуть виникнути деякі проблеми. Ось деякі поширені проблеми та їх вирішення:

 • Недійсні облікові дані для входу: ще раз перевірте свої облікові дані для входу в Facebook і Instagram, щоб переконатися, що вони правильні. Якщо ви нещодавно змінили свої паролі, обов’язково оновіть їх відповідним чином.
 • Помилки дозволів: переконайтеся, що ви надали необхідні дозволи для доступу Instagram до вашого облікового запису Facebook і навпаки. За потреби пройдіть процедуру авторизації ще раз.
 • Технічні збої: якщо у вас виникли технічні проблеми, такі як зависання або збій програм, спробуйте перезавантажити пристрій або перевстановити відповідні програми. Також бажано оновити Facebook та Instagram до останніх доступних версій.
 • Обмеження зв’язування облікових записів: у деяких випадках певні облікові записи або сторінки можуть бути непридатними для зв’язування через налаштування конфіденційності чи інші обмеження. Перевірте налаштування свого облікового запису та налаштуйте їх відповідним чином, щоб увімкнути підключення.

Найкращі методи інтеграції Facebook та Instagram

Щоб отримати максимальну віддачу від інтеграції між Facebook і Instagram, розгляньте такі найкращі методи:

 • Послідовний брендинг: підтримуйте узгоджений брендинг на обох платформах, включаючи зображення профілю, фотографії обкладинки та біографію. Це допомагає створити цілісну ідентичність і зміцнює імідж вашого бренду.
 • Оптимізований перехресний пост: під час обміну вмістом між Facebook і Instagram переконайтеся, що він оптимізований для кожної платформи. Налаштуйте розміри зображень, підписи та хештеги відповідно до конкретних вимог і вподобань аудиторії кожної платформи.
 • Залучення та взаємодія: заохочуйте залучення та взаємодію зі своєю аудиторією, відповідаючи на коментарі, повідомлення та згадки на обох платформах. Активно беріть участь у розмовах і створюйте значущі зв’язки.
 • Стратегічний обмін вмістом: замість того, щоб просто дублювати вміст, створіть стратегічний план обміну. Налаштуйте свої публікації для кожної платформи, пристосовуючи їх до унікальних характеристик і сильних сторін Facebook і Instagram.
 • Використовуйте аналітику: регулярно аналізуйте ефективність своїх публікацій і кампаній за допомогою аналітики, наданої Facebook і Instagram. Використовуйте цю статистику, щоб оптимізувати свою стратегію вмісту та досягти кращих результатів.

Підключення Instagram до інших платформ соціальних мереж

Хоча ця стаття присвячена з’єднанню Facebook та Instagram, варто зазначити, що Instagram також можна інтегрувати з іншими платформами соціальних мереж. Пов’язавши свій обліковий запис Instagram із такими платформами, як Twitter, Pinterest або Tumblr, ви зможете ще більше розширити охоплення та максимізувати свою присутність у соціальних мережах. Процес підключення Instagram до цих платформ може відрізнятися, але зазвичай він передбачає доступ до налаштувань або параметрів облікового запису на кожній платформі та авторизацію підключення.

Висновок

Інтеграція Facebook та Instagram відкриває цілий світ можливостей для особистого та ділового використання. Поєднавши ці дві потужні платформи соціальних медіа, ви зможете оптимізувати обмін вмістом, посилити маркетингові зусилля та отримати цінну інформацію. Незалежно від того, чи хочете ви підключити Instagram до Facebook чи навпаки, процес простий і його можна виконати лише кількома дотиками. Не забудьте дотримуватися найкращих практик, вирішувати будь-які проблеми, що виникають, і використовувати переваги цієї інтеграції, щоб вивести свою присутність у соціальних мережах на нові висоти.

Щоб підключити свій обліковий запис Facebook до Instagram, відкрийте програму Instagram, перейдіть до свого профілю, торкніться піктограми меню, виберіть «Налаштування», потім торкніть «Обліковий запис» і, нарешті, виберіть «Пов’язані облікові записи». Звідти виберіть «Facebook» і увійдіть до свого облікового запису Facebook, щоб встановити з’єднання

Підключення Facebook до Instagram дозволяє легко ділитися своїми публікаціями в Instagram у вашому профілі або на сторінці Facebook, а також забезпечує взаємодію між платформами, роблячи зручним пошук і спілкування з друзями Facebook в Instagram і навпаки

Після підключення свого облікового запису Facebook до Instagram ви можете керувати своїми налаштуваннями спільного доступу до Facebook, зокрема вибирати, де на Facebook ділитися вашим вмістом Instagram і хто може його бачити. Крім того, ви можете будь-коли від’єднати свій обліковий запис Facebook, повторно перейшовши до розділу «Пов’язані облікові записи» в налаштуваннях Instagram