Як додати музику в Instagram Story

Створено 31 березня, 2024
музика в інстаграмі

У сучасну епоху цифрових технологій платформи соціальних мереж стали невід’ємною частиною нашого життя. Instagram, зокрема, набув величезної популярності завдяки своїм можливостям візуального оповідання. Однією з найпривабливіших функцій Instagram є можливість додавати музику до своїх історій. Незалежно від того, чи хочете ви створити настрій, виразити себе чи просто розважити своїх підписників, додавання музики може вивести ваші історії в Instagram на новий рівень. У цій статті я розповім вам про процес додавання музики до історії в Instagram за допомогою вбудованої музичної функції, а також про те, як додати власну музику за допомогою програм сторонніх розробників.

Як додати музику до історії Instagram за допомогою вбудованої функції музики

Instagram неймовірно легко додає музику до ваших історій за допомогою вбудованої музичної функції. Ось як ви можете це зробити:

 1. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному пристрої та проведіть пальцем праворуч, щоб відкрити камеру.
 2. Зробіть фото чи відео для своєї історії або виберіть один із фотопленки.
 3. Торкніться значка наклейки у верхній частині екрана.
 4. Виберіть наклейку «Музика» з доступних варіантів.
 5. Знайдіть пісню або перегляньте різні категорії та списки відтворення.
 6. Коли ви знайдете потрібну пісню, ви можете переглянути її, торкнувшись її.
 7. Відрегулюйте тривалість пісні, перетягнувши повзунок ліворуч або праворуч.
 8. Налаштуйте зовнішній вигляд музичної наклейки, торкаючись її та вибираючи різні стилі.
 9. Перемістіть і змініть розмір музичної наклейки в потрібне місце у вашій історії.
 10. Натисніть «Готово», щоб додати музику до своєї історії в Instagram.

Використовуючи вбудовану музичну функцію, ви можете легко знаходити популярні пісні, досліджувати різні жанри та додавати нотку персоналізації до своєї історії в Instagram.

Додавання власної музики до історії Instagram за допомогою програм сторонніх розробників

Якщо ви хочете додати власну музику до своєї історії в Instagram, ви можете скористатися програмами сторонніх розробників, які надають цю функцію. Ось кілька популярних програм, які дозволяють додавати власну музику до історії в Instagram:

 1. Spotify: з більш ніж мільйонами пісень у своїй бібліотеці, Spotify є чудовим вибором для додавання власної музики до історії в Instagram. Просто створіть список відтворення з пісень, які ви хочете використовувати, і збережіть його на Spotify. Потім відкрийте програму Instagram, проведіть пальцем праворуч, щоб отримати доступ до камери, і виконайте ті самі дії, що згадані раніше, щоб додати музичну наклейку. Торкніться опції «Більше» та виберіть Spotify, щоб вибрати збережений список відтворення.
 2. SoundCloud: SoundCloud — ще одна популярна платформа для пошуку та обміну музикою. Це дозволяє завантажувати власні треки або досліджувати величезну колекцію контенту, створеного користувачами. Щоб додати власну музику з SoundCloud до історії Instagram, відкрийте програму SoundCloud, виберіть трек, яким хочете поділитися, торкніться піктограми спільного доступу та виберіть опцію «Історії Instagram».
 3. InShot: InShot — це універсальна програма для редагування відео, яка пропонує низку функцій, зокрема можливість додавати музику до ваших відео. Ви можете імпортувати власну музику з бібліотеки свого пристрою або вибрати з колекції програми. Відредагувавши своє відео в InShot, ви можете зберегти його у папці камери, а потім завантажити у свою історію в Instagram.

Це лише кілька прикладів із багатьох доступних програм сторонніх розробників, які дозволяють додавати власну музику до історії в Instagram. Вивчіть різні варіанти та знайдіть той, який відповідає вашим потребам і вподобанням.

Кроки для додавання власної музики до історії Instagram


Тепер, коли ви знайомі з вбудованою музичною функцією та програмами сторонніх розробників, давайте пройдемо кроки, щоб додати власну музику до вашої історії в Instagram:

 1. Виберіть музику, яку хочете додати до своєї історії в Instagram, і переконайтеся, що вона збережена на вашому пристрої або в додатку, який ви використовуєте.
 2. Відкрийте програму Instagram на своєму мобільному пристрої та проведіть пальцем праворуч, щоб відкрити камеру.
 3. Зробіть фото чи відео для своєї історії або виберіть один із фотопленки.
 4. Торкніться значка наклейки у верхній частині екрана.
 5. Виберіть наклейку «Музика» з доступних варіантів.
 6. Замість використання вбудованої музичної функції торкніться опції «Моя музика» або «Власна».
 7. Виберіть джерело, з якого ви хочете додати власну музику (наприклад, Spotify, SoundCloud, InShot).
 8. Виберіть конкретну пісню або список відтворення, які ви хочете додати до своєї історії в Instagram.
 9. Налаштуйте зовнішній вигляд музичної наклейки, торкаючись її та вибираючи різні стилі.
 10. Перемістіть і змініть розмір музичної наклейки в потрібне місце у вашій історії.
 11. Натисніть «Готово», щоб додати власну музику до історії в Instagram.
 12. Дотримуючись цих кроків, ви можете додати власну музику та продемонструвати свій особистий смак і стиль у своїх історіях в Instagram.

Поради щодо усунення несправностей щодо додавання музики до історії Instagram


Іноді ви можете зіткнутися з проблемами або труднощами під час додавання музики до своєї історії в Instagram. Ось кілька порад щодо усунення несправностей, які допоможуть вам подолати поширені проблеми.

 • Оновіть програму: переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено останню версію програми Instagram. Оновлення часто містять виправлення помилок і покращення, які можуть вирішити будь-які проблеми з додаванням музики до ваших історій.
 • Перевірте підключення до Інтернету: стабільне підключення до Інтернету є необхідним для доступу до музичної бібліотеки та додавання музики до історії в Instagram. Переконайтеся, що ви підключені до надійної мережі Wi-Fi або маєте надійне з’єднання для мобільного передавання даних.
 • Очистіть кеш-пам’ять і дані: якщо у вас постійні проблеми з додаванням музики, очищення кешу та даних програми Instagram може допомогти. Перейдіть до налаштувань свого пристрою, знайдіть програму Instagram і очистіть кеш-пам’ять і дані. Зауважте, що це призведе до виходу з програми, тому переконайтеся, що ви пам’ятаєте свої облікові дані для входу.
 • Перезапустіть пристрій. Іноді простий перезапуск може вирішити тимчасові збої та відновити функціональність програми. Вимкніть пристрій, зачекайте кілька секунд, а потім увімкніть його знову.
 • Зв’яжіться зі службою підтримки Instagram: якщо жодна з наведених вище порад щодо усунення несправностей не допомогла, ви можете звернутися до служби підтримки Instagram для отримання додаткової допомоги. Вони можуть надати конкретні рішення або зрозуміти проблему, з якою ви зіткнулися.

Дотримуючись цих порад щодо усунення несправностей, ви можете забезпечити плавне та безпроблемне додавання музики до своєї історії в Instagram.

Instagram історія музика 2

Творчі способи використання музики в історії Instagram


Тепер, коли ви знаєте, як додати музику до своєї історії в Instagram, давайте розглянемо кілька креативних способів максимально використати цю функцію та покращити свою історію:

 1. Саундтрек для подорожей: якщо ви ділитеся враженнями від подорожей, додавання музики може перенести вашу аудиторію до місця призначення та посилити емоції, зафіксовані на ваших фотографіях і відео. Вибирайте пісні, які відображають настрій і атмосферу місця, яке ви відвідуєте.
 2. Підкресліть особливості продукту: якщо ви демонструєте продукт або послугу, музика може допомогти створити навколо них захоплюючу та привабливу історію. Використовуйте життєрадісні та енергійні пісні, щоб підкреслити особливості та переваги продукту, або виберіть трек, який узгоджується з ідентичністю бренду.
 3. Емоційне оповідання: музика має силу викликати емоції та створювати глибший зв’язок із аудиторією. Використовуйте його, щоб підсилити емоційний вплив ваших історій, незалежно від того, ділитеся ви особистим анекдотом, щирим повідомленням чи мотиваційною історією.
 4. Закулісні моменти: музика може додати елемент веселості та гри до закулісного вмісту. Виберіть захоплюючі мелодії чи веселі треки, щоб супроводжувати свої закулісні відео, даючи своїй аудиторії можливість зазирнути у ваш творчий процес або повсякденну рутину.
 5. Інтерактивні враження: експериментуйте з інтерактивними елементами у своїй історії Instagram за допомогою музики. Наприклад, ви можете попросити своїх слухачів вгадати пісню, яка звучить у фоновому режимі, або створити опитування, запропонувавши їм вибрати улюблений трек.

Творчо додаючи музику до своїх історій в Instagram, ви можете зацікавити свою аудиторію, зробити свій контент більш запам’ятовуваним і виділитися з натовпу.

Юридичні міркування під час додавання музики до історії Instagram


Хоча додавання музики до вашої історії Instagram може бути чудовим способом покращити ваш вміст, важливо знати про юридичні міркування та потенційні проблеми з авторським правом. Ось кілька ключових моментів, про які слід пам’ятати:

Порушення авторських прав: використання захищеної авторським правом музики без дозволу може призвести до порушення авторських прав. Важливо поважати права виконавців і творців, отримуючи необхідні ліцензії або дозволи перед використанням їхньої музики у своїх історіях в Instagram.

Безоплатна музика: щоб уникнути проблем із авторським правом, ви можете використовувати безоплатну музику, тобто музику, ліцензовану для певного використання без потреби в індивідуальних дозволах. Є кілька платформ, які пропонують широкий вибір безоплатної музики, як-от Soundstripe, Epidemic Sound і Artlist.

Ліцензійні угоди: якщо ви хочете використовувати популярні пісні у своїх історіях Instagram, вам може знадобитися отримати ліцензійні угоди з відповідними правовласниками. Це може включати зв’язок із виконавцем або його лейблом звукозапису, щоб узгодити умови використання їхньої музики.

Позначення авторства: якщо ви використовуєте музику, яка потребує посилання на джерело, обов’язково вказуйте виконавця чи джерело належним чином у своїй історії Instagram. Це можна зробити, згадавши ім’я виконавця, включно з посиланням на його веб-сайт або профіль у соціальних мережах, або використовуючи належні теги та хештеги.

Вкрай важливо ознайомитися з законністю використання музики у ваших історіях в Instagram і переконатися, що ви дотримуєтеся відповідних законів і норм щодо авторського права. Ігнорування цих міркувань може призвести до юридичних наслідків і зашкодити вашій присутності в Інтернеті.

Альтернативи додавання музики в історію Instagram


Якщо додавання музики до вашої історії в Instagram неможливо або не підходить для вашого вмісту, існують альтернативні способи покращити ваші історії та залучити вашу аудиторію. Ось кілька ідей:

Звукові ефекти: замість музики ви можете включити звукові ефекти, щоб додати глибини та атмосфери своїй історії в Instagram. Незалежно від того, чи це шум хвиль, що розбиваються, чи щебетання птахів, чи відчинені двері, звукові ефекти можуть створити для вашої аудиторії більш захоплюючий досвід.

Озвучення: подумайте про використання власного голосу або голосу диктора, щоб додати контекст і розповідь до своєї історії в Instagram. Це може бути особливо ефективним для навчальних посібників, закулісних відео або сюжетного контенту.

Підписи та текст: використовуйте підписи та текстові накладки, щоб передати своє повідомлення та залучити аудиторію. Ви можете експериментувати з різними шрифтами, кольорами та анімацією, щоб зробити ваш текст візуально привабливим і привертати увагу.

Візуальні ефекти: досліджуйте різні візуальні ефекти та фільтри, доступні в Instagram, щоб підвищити візуальну привабливість ваших історій. Від бумерангів до суперзумів, існують різні варіанти, щоб додати нотку креативності та унікальності вашому вмісту.

Пам’ятайте, що головне – експериментувати та знаходити альтернативні способи зробити свої історії в Instagram привабливими та такими, що запам’ятовуються, навіть якщо музика не є основною увагою.

Висновок


Додавання музики до вашої історії в Instagram може покращити вашу розповідь і залучити вашу аудиторію в унікальний спосіб. Скористайтеся вбудованою музичною функцією чи додайте власну музику через програми сторонніх розробників, можливості безмежні. Пам’ятайте про юридичні аспекти та проблеми з авторським правом під час використання музики та досліджуйте альтернативні методи покращення своїх історій в Instagram, якщо музика не підходить для вашого вмісту. За допомогою цих порад і методів ви можете створювати захоплюючі та незабутні історії в Instagram, які залишать незабутнє враження на ваших підписників. Тож продовжуйте, давайте волю своїй творчості, і нехай музика стане саундтреком до вашої історії в Instagram!

На жаль, музичний стікер є основним способом додавання музики до вашої історії в Instagram. Хоча існують альтернативні програми та методи, вони можуть не запропонувати таку ж повну інтеграцію, як вбудована музична функція.

Доступність пісень у музичній бібліотеці Instagram може відрізнятися залежно від вашого місцезнаходження та ліцензійних угод із музичними лейблами. Якщо ви не можете знайти певну пісню, можливо, вона не має ліцензії на використання у вашому регіоні.

Так, ви можете додавати музику як до фотографій, так і до відео в історії Instagram. Просто виконайте ті самі кроки, що згадані раніше, щоб додати музичну наклейку до своєї історії.